jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۸۱۵۳ ۰۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مردی که هشت سال پیش در شهرستان رودبار زنی را کشته و متواری شده بود، در هرسین شناسایی و بازداشت شد.

سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه به جام‌جم گفت: ماموران پلیس آگاهی استان گیلان با داشتن نیابت قضایی مبنی بر دستگیری یک قاتل فراری به فرماندهی انتظامی هرسین مراجعه کردند. تحقیقات آنها نشان می‌داد متهم فراری سال 89 زنی را کشته و از آن زمان متواری شده است. سرانجام بعداز هشت سال رد او را در شهر هرسین به دست آورده‌اند. با هماهنگی قضایی وارد خانه متهم در یکی از محله‌های هرسین شدند و او بازداشت شد. با اعتراف متهم به قتل، وی برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی گیلان منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر