jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۷۱۳۹ ۰۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مارچلو لیپی سرمربی بزرگ و نامدار تیم ملی چین در کنفرانس دیروز درباره بازی با ایران و سرمربی این تیم حرف زد:


ایران یکی از بهترین تیم‌های آسیاست و در جام جهانی هم حضور داشت. آنها تیمی فیزیکی هستند و کیفیت خوبی دارند ولی ما هم توانایی‌هایی داریم و سعی می‌کنیم از شانس‌مان استفاده کرده و از موقعیت‌هایمان بهره ببریم.
در بازی با ایران اصلا نمی‌شود اشتباه کرد چون ریسک کردن مقابل این تیم خیلی خطرناک است. ما باید بهترین عملکرد را در این بازی نشان بدهیم و اصلا فرصت اشتباه نداریم؛ چون تیم ایران به‌خوبی می‌داند که چگونه ما را مجازات کند.
دنبال نتایج خوب هستیم، ولی بعضی مواقع این اتفاق نمی‌افتد. نتیجه یک بازی چیزی است که می‌تواند نشان بدهد خیلی سخت کار کرده‌اید یا خیر. برای من خیلی مهم است که به نتیجه برسیم و من همیشه به دنبال موفقیت هستم.
ایران و چین پیشرفت‌های خوبی داشته‌اند. ایران به جام جهانی رسید و تیم ما هم نتایج خوبی گرفت. به نظرم در ایران توان زیادی وجود دارد.
من موافق سیستم VAR هستم. بودن این سیستم می‌تواند کمک کند و برای همه تیم‌ها مفید خواهد بود.
ما می‌دانیم ایران بهترین تیم آسیاست و در رنکینگ اول قرار دارد. ما هم در رده ششم رنکینگ هستیم پس خیلی روشن است که مقابل قوی‌ترین تیم آسیا بازی می‌کنیم. می‌خواهیم بهترین عملکرد خود را از نظر تاکتیکی به نمایش بگذاریم و هیچ اشتباهی نکنیم. می‌خواهیم با تمرکز بالا بازی کنیم و می‌دانیم در فوتبال هر اتفاقی ممکن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر