jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۶۷۰۲   ۲۹ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

برنامه سیاه و سپید در رادیو معارف با توجه به کتاب ارزشمند «خصال» پاداش مومنان را در قیامت بیان می‌کند . به گزارش روابط‌عمومی رادیو معار‌ف، برنامه سیاه و سپید از جمله برنامه‌هایی است که با هدف ارتقای بینش عمومی نسبت به کلام معصومین (ع) و با محوریت کتاب ارزشمند خصال طراحی و تولید شده است . این برنامه امروز با کارشناسی حجت‌الاسلام والمسلمین پژوهشگر و کارشناس تاریخ و علوم حدیث، نکات اخلاقی، علمی، تاریخی، فقهی و پندآموز کتاب خصال را برای معرفت‌جویان شرح می‌دهد وبه تفسیر احادیث باب سوم این کتاب می‌پردازد و سه مطلب که در قیامت از مومنان سوال نمی‌شود را بازگو می‌کند. برنامه سیاه و سپید به تهیه‌کنندگی و سردبیری سیده منیره موسوی روزهای پنجشنبه ساعت 18 و 50 دقیقه از رادیو معارف روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر