jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۶۱۱۹ ۰۱ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در مرحله یک‌هشتم نهایی تنیس اپن استرالیا در بخش زنان، دو تنسیور مطرح از دور رقابت‌ها کنار رفتند. به گزارش ایسنا، ماریا شاراپووا روس برابر اشلی بارتی قرار گرفت و ۲ بر یک شکست خورد. آنجلیک کربر، بانوی شماره دو تنیس جهان نیز برابر دنیله رزکالین قرار گرفت و او هم با شکست 2 بر صفر از صعود به مرحله یک چهارم بازماند. در بخش مردان نیز راجر فدرر سوئیسی نیز با نتیجه 3 بر یک مقابل استفانوس یونانی شکست خورد و از رفتن به مرحله یک چهارم بازماند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر