jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۶۰۲۰   ۱۳ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی فوتبال در حالی خودش را برای جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند که هنوز مشخص نیست علیرضا جهانبخش چه وضعیتی برای این جام دارد.

این بازیکن ۲۵ ساله که فصل قبل در آلکمار عملکرد خوبی داشت برای جام ملت‌های آسیا در وضعیت مبهمی قرار دارد و معلوم نیست بتواند در این جام، ایران را همراهی کند یا خیر. کی‌روش در گفت‌وگو با رویترز درباره وضعیت جهانبخش گفت: از نظر فیزیکی و پزشکی ما این اعتقاد را داریم که جهانبخش می‌تواند در این جام برای ایران به میدان برود، ولی نه برابر یمن در اولین بازی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها