jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۴۶۸ ۲۹ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

دو نفر که بعد از مصرف مشروب الکلی مسموم شده بودند، در کاشمر فوت شدند.

محمدجواد یزدانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر به ایرنا گفت: بیست وششم دی امسال، هفت مرد جوان بعد از نوشیدن مشروب الکلی مسموم شدند و در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) و شهید مدرس کاشمر بستری شدند. پنج نفرشان به خاطر وخیم بودن وضعیت جسمانی‌شان به بیمارستانی در مشهد منتقل شدند که یکی از آنها در آنجا فوت شد و دیروز هم یکی از دو نفری که در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) بستری بود، فوت شد و تعداد قربانیان به دو نفر رسید. همچنین یکی از افراد مسموم که در بیمارستان فوق بستری بود با از دست دادن کلیه‌هایش دیالیز می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر