jamejamonline
استان ها البرز کد خبر: ۱۱۸۵۳۶۷ ۲۸ دی ۱۳۹۷  |  ۱۹:۲۰

رئیس پلیس راه البرز با اشاره حجم بالای بارش برف در محور کرج - کندوان گفت: امروز 2 مورد ریزش کوه و بهمن در این محور رخ داد.

2 مورد ریزش کوه و بهمن در جاده کرج - کندوان

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ رضا گودرزی روز جمعه در گفتگو با ایرنا افزود: به دنبال بارش برف سنگین شب گذشته یک مورد ریزش کوه در محدوده پل چوبی و یک مورد سقوط بهمن در دهانه جنوبی تونل کندوان رخ داد که توسط ماموران راهداری به سرعت مسیر پاکسازی شد.

وی ادامه داد: این حوادث حوادث هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است.

گودرزی گفت: با توجه به احتمال ریزش سنگ و بهمن در این محور، مسافران در محدوده های بهمن گیر به ویژه در محدوده سه راه دیزین و خرگوش دره توقف نکنند.

وی بیان داشت: ازابتدای فصل پاییز تاکنون 11فقره ریزش کوه و بهمن درجاده کرج - کندوان رخ داده است.

رئیس پلیس راه استان البرز تاکید کرد: برخی رانندگان خودروی خود را درمحدوده آسفالت جاده کرج - چالوس پارک می کنند که سبب ترافیک سنگین در سطح محور شده که در صورت مشاهده پلیس، خودروی آن ها توسط جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهد شد.

وی افزود : ماموران راهداری، پلیس راه و هلال احمر در مناطق مختلف جاده کرج -چالوس برای خدمات رسانی به مردم مستقر هستند.

گودرزی ادامه داد: همراه داشتن زنجیر چرخ دراین شرایط الزامی است و رانندگان استفاده از زنجیرچرخ را باید آموزش ببینند، چرا که آشنا نبودن به این موضوع علاوه بر سختی برای راننده سبب ترافیک سنگین درجاده ها می شود.

رئیس پلیس راه البرز افزود: علاوه بر زنجیر چرخ، سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قراردهند.

وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.

گودرزی گفت: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: