jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۴۸۴۰ ۲۶ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یک مقام آگاه از مذاکرات پیش‌روی واشنگتن و پیونگ‌یانگ گفت: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، یکشنبه به کیم جونگ اون نامه نوشته است. این نامه همزمان با مذاکره دو طرف درباره جزئیات دور دوم ملاقات ترامپ و اون به پیونگ یانگ ارسال و در اختیار رهبر کره‌شمالی قرار گرفت. قرار است کیم یونگ چول، رئیس سابق تشکیلات جاسوسی کره‌شمالی و از مذاکره‌کنندگان ارشد پیونگ یانگ، برای نهایی کردن جزئیات نشست ترامپ و اون این هفته به واشنگتن برود. سی.ان.ان پیشتر اعلام کرده بود تیم آمریکایی به‌منظور یافتن محلی برای نشست دوم سران آمریکا و کره‌شمالی، به بانکوک، هانوی و هاوایی سفر کرده است. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر