jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۳۶۵۵ ۲۲ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

خریدار خودرو زمانی که متوجه شد فروشنده خودروی تصادفی به او فروخته است دست به انتقامگیری عجیبی زد. او با سه دوستش فروشنده را ربوده و پنج ساعت شکنجه‌اش دادند تا 20 میلیون تومان پول خریدار خودرو را پس دهد.

به گزارش جام‌جم، اوایل هفته گذشته مرد جوانی با حضور در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از چهار مرد به اتهام آدمربایی و شکنجه شکایت کرد .
با دستور بازپرس پرونده، تحقیقات ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند آدم‌ربایی آغار شد .
در این مرحله شاکی به افسر تحقیق گفت: چند هفته پیش خودروی پژو 206 خود را از طریق یکی از دوستانم به مردی که آشنای او بود فروختم و او بابت این معامله 60 میلیون تومان به من پرداخت کرد. اما روزی که ما برای ثبت سند به نام وی به دفترخانه‌ای در مرکز تهران رفتیم او بی‌هیچ دلیلی نقشه ربودن مرا به اجرا گذاشت. خریدار خودرو آن روز ثبت را در دفترخانه امضا نزد و بعد از دعوا مرا به بیرون از آنجا کشاند.
وی افزود: دقایقی از دعوایمان نگذشته بود که سرنشینان خودروی سمندی به آنجا آمدند و با دستور مرد خریدار مرا به زور با تهدید قمه و چوبدستی به داخل خودرو انداختند و با خودشان بردند. آنها چشمانم را با پارچه‌ای بستند و ربودند. شاکی ادامه داد: آنها مرا کشان‌کشان به داخل شرکت بردند. یکی از آنها برگه قولنامه‌ای را مقابلم گذاشت و فریاد زد باید آن را امضا و اثر انگشت بزنم در غیراین صورت مرا رها نمی‌کند. در آن برگه نوشته شده بود که من در معامله سر خریدار خودرو کلاه گذاشته‌ام و باید 20 میلیون تومان از آن 60‌میلیون تومان را به وی پس دهم . وی گفت: از ترس جانم آن برگه را امضا زده و مجبور شدم اثر انگشتم را روی برگه قولنامه ثبت کنم. اگر این کار را انجام نمی‌دادم می‌خواستند مرا تا یک هفته در دفتر زندانی کنند و شکنجه دهند تا بمیرم. مرد ربوده‌شده ادامه داد: بعد طناب دست و پایم را باز کردند، مرا سوار خودرویی کرده و در محله‌ای در تهران رها کردند. آدم‌رباها به من 48 ساعت فرصت دادند تا 20 میلیون تومان پول را برایش‌شان بیاورم .
سرانجام طراح این آدم‌ربایی در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد. متهم به افسر تحقیق گفت: من از طریق دوستم با شاکی آشنا شدم و خودروی پژو 206 او را به مبلغ 60 میلیون تومان خریدم. او سرم کلاه گذاشت و خودروی تصادفی را 20 میلیون تومان گران‌تر به من فروخته بود. با اعتراف متهم، سه همدستش نیز جداگانه از سوی پلیس بازداشت شدند و به همدستی با وی در این آدم‌ربایی اعتراف کردند و گفتند برای این‌که دوستشان به حقش برسد با او همراه شده‌اند و دست به این آدم‌ربایی زده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر