jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۱۹۸۸ ۱۰ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کاپیتان اژدهای سرخ آسیا به عنوان مسن‌ترین بازیکن حاضر در جام ملت‌های آسیا 2019 معرفی شد.

در شرایطی که بیشتر 24تیم حاضر در جام ملت‌های آسیا سعی کرده‌اند با ترکیبی جوان گام به امارات 2019 بگذارند تا به نوعی از بنزین سبز برای موفقیت بهره ببرند، برخی تیم‌ها ترجیح دادند از بازیکنان باتجربه خود استفاده کنند. مارچلو لیپی، سرمربی تیم ملی چین هم چنین تفکری دارد. ژان زنگ ژی، کاپیتان سرشناس چین با بیش از 38 سال به امارات خواهد آمد و بازوبند کاپیتانی تیمش را هم به بازو می‌بندد.

جوان‌ترین بازیکنان حاضر در این رقابت‌ها نیز در تیم‌های ویتنام و قطر دیده می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر