jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۱۱۸۰۰۸۳   ۲۷ آذر ۱۳۹۷  |  ۱۰:۳۶

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: با توجه به بارش ها هم اکنون تردد در 5 استان کردستان در اکثر جاده ها، اردبیل در جاده اردبیل - خلخال و محدوده گردنه اسالم، کرمانشاه در جاده روانسر - پاوه، زنجان در ارتفاعات و اردبیل در جاده خلخال با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

تردد در 5 استان با زنجیر چرخ امکانپذیر است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا ، سرهنگ نادر رحمانی افزود: در استان های آذربایجان شرقی و غربی، چهارمحال و بختیاری و زنجان در اکثر جاده ها، مازندران در ارتفاعات جاده هراز و کندوان، اصفهان در جاده های داران- الیگودرز، موته- گلپایگان، خوانسار، عسگران و فریدونشهر بارش برف گزارش شده است.
وی از شهروندان خواست در صورت تردد از این استان ها با توجه به ناپایداری جوی، حتما زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

وی افزود: همچنین در استان های خوزستان، مرکزی، مازندران، لرستان، گیلان، کرمانشاه، البرز، قم، قزوین، تهران، ایلام در اکیر جاده ها، اصفهان در جاده های کاشان- قم و میمه- دلیجان بارش باران گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور افزود: در استان های اردبیل در اکثر جاده ها، خراسان رضوی در جاده های مشهد- امام تقی و مشهد - فریمان و در جاده کرج- چالوس در محدوده هزار چم نیز مه گرفتگی با کاهش دید گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی خواست در صورت تردد در این جاده ها با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی رانندگی کنند.

وی ادامه داد: هم اکنون در باند جنوبی آزاد راه کرج- قزوین در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزاده راه تهران- کرج در محدوده پل فردیس تا گرمدره ترافیک گزارش شده است و سایر جاده های کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است و در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.