jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۱۱۷۸۶۸۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۷  |  ۱۱:۰۵

بر اساس حکم موقت دادگاه هامبورگ

اینترنت یک بانک ایرانی در آلمان وصل شد

بر اساس حکم موقت دادگاه هامبورگ، اینترنت و خط تلفن بانک ملی ایران در این شهر مجددا وصل می شود.

اینترنت یک بانک ایرانی در آلمان وصل شد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، دادگاه هامبورگ آلمان در حکمی مقدماتی از شرکت مخابرات آلمان خواست خطوط تلفن و اینترنت بانک‌های ایرانی مستقر در این کشور را مجددا راه‌اندازی کند.

گفتنی است؛ شرکت مخابرات آلمان در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۵ آبان) خطوط تلفن و اینترنت بانک‌های ایرانی مستقر در آلمان را قطع کرده بود.

تلکام آلمان در نامه ای به بانک ملی ایران اعلام کرده بود که این شرکت در نظر دارد پس از اعمال تحریم‌ های آمریکا علیه ایران، بانک‌های ایرانی دیگر قادر نخواهند بود هزینه اشتراک تلفن و اینترنت خود را بپردازند.

پس از این اقدام، سفارت آمریکا در آلمان با انتشار توئیتی با اشاره به قطع دسترسی شعبه هامبورگ بانک ملی ایران به خدمات اینترنتی و مخابراتی از آن استقبال کرد. در توئیت سفارت آمریکا هشتگی با عنوان ممنون از دویچه بانک منتشر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر