jamejamonline
خراسان شمالی کد خبر: ۱۱۷۷۲۶۴   ۲۸ آبان ۱۳۹۷  |  ۱۲:۱۱

کشاورز روستایی که برای گرم کردن خود درون چادر از گاز پیک‌نیکی استفاده کرده بود دچار گاز گرفتگی و آتش‌سوزی شد.

مرگ دردناک درون چادر مسافرتی در بجنورد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی آتش‌نشانی بجنورد، «مجید گریوانی»، مدیر عامل این سازمان در این‌باره اظهار کرد: صبح امروز با دریافت خبری مبنی بر آتش‌سوزی چادر مسافرتی و مرگ کشاورز روستایی بلافاصله دو اکیپ از مأموران آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی محل حادثه را در نزدیکی روستای کلاغ آشیان بجنورد برشمرد و افزود: در محل حادثه که زمین کشاورزی بود، مرد جوان برای فرار از سرما و گرم نگه داشتن خود از گاز پیک ‌نیکی استفاده کرده بود و این مسأله دچار مرگ وی شد.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی بجنورد با بیان این‌که علت دقیق حادثه در دست بررسی است، ادامه داد: پزشکی قانونی در نهایت علت مرگ را تشخیص خواهد داد، اما شواهد و آثار بر جا مانده، حاکی از آن است که گاز پیک‌نیکی در قسمتی از چادر در حال استفاده بوده است.

گریوانی تصریح کرد: استفاده از گاز پیک‌نیکی در چادر همواره موجب به وجود آمدن حوادث گاز گرفتگی بوده و علاوه‌بر آن با توجه به مواد استفاده شده در ساخت چادر، کمترین تماس با شعله موجب آتش‌سوزی سریع در چادر خواهد شد.

بنابر اعلام مدیر عامل آتش‌نشانی، مرد جوان پس از گاز گرفتگی با تماس گاز پیک‌نیک با چادر مسافرتی متأسفانه دچار آتش‌سوزی شده است.

علت مرگ هم‌اکنون توسط پزشکی قانونی در دست بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: