jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۶۹۲۴   ۲۸ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۸:۰۰

کشمش: دارای مقادیر زیادی آهن، مس و ویتامین‌های گروه B بوده و کم‌خونی را درمان می‌کند. حافظه را تقویت کرده و خطر ابتلا به آلزایمر را کاهش می‌دهد. با سم‌زدایی بدن به سلامت کبد و درمان بیماری‌های کبدی کمک می‌کند.

پیاز قرمز: اثر بخشترین ماده غذایی است که بشدت سلولهای سرطانی پستان و روده را از بین میبرد، باعث هضم غذا و تقویت معده میشود، سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و میکروبها و ویروسها را از بین میبرد.

روغن آرگان: بیشترین اثر را روی جوانسازی پوست و تقویت و رشد مو دارد. خوراکی این روغن که البته بسیار گران و کمیاب است باعث تقویت معده و قلب شده و ضد سرطانی قوی و کاهشدهنده دردهای مفصلی است.

بامیه: بهدلیل داشتن فیبر زیاد، ملین و ضدیبوستی قوی، برای افراد دیابتی تغذیهای بسیار مناسب و کلسیم موجود در آن مانع از پوکی استخوان میشود. مواد لزج بامیه به دفع مواد زائد و سموم بدن کمک میکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر