jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۵۲۸۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فرشید اسماعیلی توسط وینفرد شفر موقت اخراج شد تا در بازی ماشین‌سازی، تیمش را همراهی نکند. اخراج او و روزبه چشمی در شرایطی که تیم وضعیت خوبی ندارد، باعث شده بعضی از بازیکنان داخل تیم انتقاد زیرپوستی از مدیریت داشته باشند. این دو بازیکن به خاطر لحن صحبت‌هایشان با فتحی، سرپرست باشگاه از کار برکنار شدند. وقتی شفر دید فتحی از او حمایت کرده، تصمیم گرفت به احترام او، فرشید و چشمی را موقت اخراج کند. این دو بازیکن واکنشی نشان ندادند ولی سرانجام فرشید اسماعیلی یک استوری منتشر کرد و نوشت: «خدایا این بار اینجا از صبر برایم سخن نگو، اینها همه قبول... ولی اگر پیش تو نق نزنیم، کجا بزنیم؟ من صبر می‌کنم چون تو هستی.» بعد از اخراج موقت این بازیکن از تیم، هواداران به صفحه او حمله کردند و الفاظ تندی را در دایرکت برایش نوشتند. این اتفاق هم با واکنش اسماعیلی روبه‌رو شد. او برای هواداران معترض نوشت: «زبان هیچ استخوانی ندارد، اما آن‌قدر قوی هست که بتواند قلبی را بشکند. پس مراقب حرف‌هایتان باشید.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر