رئیس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن جاده چالوس و اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان از فردا سه شنبه ۱۵ آبان ماه خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۴۷۱۳
ساعت ۱۶ فردا جاده چالوس یکطرفه می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج- چالوس ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۵ آبان ماه به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴ همان روز از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد وشد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۸ آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز، افزود: رفت و آمد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت روز سه شنبه و از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه در این محور ممنوع است.

وی گفت: آمد وشد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۸ آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ همان روز با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد در این جاده از آب اسک به رود هن محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، از محدودیت ترافیکی در محور سوادکوه خبر داد و افزود: تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۱۵ آبان ماه تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۰ آبان ماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است..

وی گفت: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۴۴۳۴ و ۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها