jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۳۸۷۸   ۰۹ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سهراب مرادی: لوپتگی در حد نیمکت رئال نیست

تب ال‌کلاسیکو در اردوی وزنه برداری

«رئال مادرید در ال کلاسیکو از تعویض‌های لوپتگی ضربه خورد. به نظر من بیرون کشیدن رافائل واران در بین دو نیمه یک تصمیم اشتباه بود و کمک کرد تا بارسلونا در نیمه دوم سه بار دیگر دروازه رئال را باز کند. البته در بازی‌های قبلی هم از این دست تعویض‌های بد از لوپتگی دیده بودیم.

لوپتگی به هیچ وجه در حد و اندازههای نیمکت تیم پرستاره رئال مادرید نیست. او در تیم ملی اسپانیا خوب کار کرده بود، اما هیچ افتخاری در سطح باشگاهی ندارد و از ابتدا نباید به عنوان سرمربی رئال انتخاب میشد.

شنیدم کونته قرار است جایگزین لوپتگی شود. فکر میکنم او در رئال نتواند موفقیتهایی را که در چلسی به دست آورد، تکرار کند. البته تفکرات تاکتیکی کونته را بیشتر از لوپتگی میپسندم.»

باور کنید یا نه، اینها نظرات فوتبالی سهراب مرادی است، اسطوره و رکورددار این روزهای وزنهبرداری دنیا. او طرفدار پروپاقرص رئال مادرید است و وقتی از او خواستیم درباره الکلاسیکو حرف بزند، قبل از هرچیزی گفت: نابود شدیم! سهراب مرادی یک فوتبالی تمامعیار است. از معدود وزنهبردارانی که میتواند ساعتها درباره فوتبال، با جزئیات برایت حرف بزند. طرفدار تیم خاصی نیست. هم پرسپولیس را دوست دارد، هم استقلال را و هم تیمهای اصفهانی را. داخل ایران فقط طرفدار یک تیم است، تیم ملی. اما در بین تیمهای خارجی، طرفدار رئال مادرید. البته اردوی تیم ملی وزنهبرداری یک رئالی دو آتشه دیگر هم دارد. بله! علی هاشمی. بازیکن محبوبش گرت بیل است و البته او هم مثل همه رئالیها ناراحت است از باخت تیمش در الکلاسیکو.

هاشمی در واکنش به باخت سنگین رئال مادرید مقابل بارسلونا جمله جالبی گفت: از چهارشنبه‌شب تا حالا از هرکی می‌پرسی رئالی هستی یا نه می‌گه نه، اما من هنوزم میگم یک رئالی هستم. فوتبال قشنگی‌اش به همین برد و باخت‌هاست...

علی هاشمی و سهراب مرادی، به همراه دیگر نفرات تیم ملی صبح جمعه راهی ترکمنستان می‌شوند تا در رقابت‌های جهانی 2018 شرکت کنند.

رضا پورعالی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر