jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۲۹۸۶   ۰۵ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

با وجود گذشت چند روز از صعود پرسپولیس به فینال آسیا، کری بین سرخابی‌ها در فضای مجازی همچنان ادامه دارد. در این میان پیشکسوت محبوب آبی‌ها هم با یک استوری حسابی به کل کل هواداران استقلال و پرسپولیس دامن زد. مجید نامجو مطلق که از قضا سابقه بازی برای پرسپولیس را هم در کارنامه دارد در صفحه‌ای آبی‌رنگ با کنایه به اولین صعود سرخپوشان به فینال آسیا نوشت: می‌گم یک استقلالی با خودتون ببرید بار اول دارید میرید فینال آسیا گم نشید.

البته استوری نامجو مطلق بی‌جواب نماند و مهرداد میناوند هم در واکنش به شوخی او در استوری اینستاگرامش نوشت: از استادیوم آزادی خبر رسیده بازیکنان السد تو زمین موندن میگن قبول نیست ما می‌خوایم با اون لباس‌آبی‌ها بازی کنیم. این در حالی است که البته نامجو مطلق 21 دقیقه پس از انتشار پست خودش آن را از شبکه‌های مجازی حذف کرد. با نامجو تماس گرفتیم تا خودش در این باره توضیح دهد که او گفت: حرفی نزنم دیگر بهتر است، اما به هر حال امیدوارم این حمایت‌هایی که امروز برای پرسپولیس از سوی وزارت ورزش یا فدراسیون و سازمان لیگ انجام می‌گیرد در آینده برای استقلال و بقیه تیم‌ها هم رقم بخورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر