jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۲۷۸۶   ۰۳ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد این نهاد درباره توافقنامه‌هایی که آمریکا و رژیم صهیونیستی آنها را لغو کرده‌اند، تصمیم می‌گیرد و آنها را منحل خواهد کرد. محمود عباس در نشست آینده شورای مرکزی فلسطین (که در 28 اکتبر برگزار می‌شود) درباره تمام مسائل داخلی و سیاسی که مهم‌ترین آن موضع آمریکا درباره مسأله فلسطین و نقض توافقنامه‌ها توسط تل‌آیو است، سخن خواهد گفت‌. عباس در مصاحبه‌ای با تلویزیون فلسطین به بسته شدن دفتر سازمان آزادیبخش فلسطین ساف در واشنگتن، انتقال سفارت قدس، موضع دونالد ترامپ درباره شهرک‌سازی و آنروا (آژانس کاریابی و کمک به آوارگان فلسطینی) پرداخت و گفت تصمیم‌هایی که دولت آمریکا گرفته با تمام موارد مورد توافق در گذشته در تناقض است./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر