jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۹۹۱۳   ۱۹ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فهرست جدید بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان اعلام شد. اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال بانوان از 20 مهر در ورزشگاه الیاف آغاز می‌شود و تا 27 مهر ادامه خواهد داشت.

الهام فرهمند، هاجر دباغی، زهرا سربالی، فاطمه عادلی از اصفهان، مونا حمودی، فاطمه شجاعی، سارا ظهرابینیا، الهام عناف چه از خوزستان، فاطمه سهرابی، عارفه سیدکاظمی از کرمان، فاطمه امینهبرازجانی از بوشهر، آیناز فلاح، زهرا قنبری از تهران، سمانه چهکندی از خراسان رضوی، بهناز طاهرخانی از قزوین، شبنم بهشت از کهگیلویه و بویراحمد، افسانه چترنور از زنجان، شقایق روزبهان، ملیکا متولی، فاطمه گرایلی، فروغ موری از مازندران، پروین فرهادیخواه از فارس، سارا قمی از گیلان، زهرا خواجوی از همدان، مریم نامی، حدیث بساط شیر، فاطمه عزیزی از ایلام و کویستان خسروی از البرز بازیکنان حاضر در این اردو هستند.

دور اول مقدماتی رقابتهای المپیک فوتبال بانوان 2020 ـ توکیو از 8 تا 13 نوامبر (17 تا 22 آبان ماه) در چهار گروه برگزار میشود و تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه B با تیمهای هنگ کنگ، امارات و لبنان همگروه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر