jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۹۶۰۰   ۱۸ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

آرتورو ویدال که به شهر میامی آمریکا سفر کرده تا به اردوی تیم ملی شیلی ملحق شود، در آنجا مصاحبه‌ای انجام داد و درباره نارضایتی‌ از وضعیتش در بارسلونا صحبت کرد. به گزارش اسکای اسپورت، او با اعتراف به این که از نداشتن فرصت کافی برای حضور در ترکیب کاتالان‌ها ناراحت است، گفت: در بازی‌های اخیر کمی ناراحت بوده‌ام. من از نظر فیزیکی آماده‌ام، وضعیتم خوب است و از این بابت خوشحالم اما در بازی‌های اخیر کمی ناراحت بودم. با این حال به جنگیدن برای رسیدن به ترکیب اصلی ادامه می‌دهم. او در مورد سرمربی بارسا هم گفت: من از والورده ناراحت هستم اما اگر مشکلی با سرمربی داشته باشم این را رودررو به خود او می‌گویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر