jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۶۹۴۸۳ ۱۸ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۵:۰۰

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خبر داد

واژگونی مینی بوس در بلوار شهید آوینی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از واژگونی مینی بوس در بلوار شهید آوینی و نجات ۲۵ سرنشین آن خبر داد.

واژگونی مینی بوس در بلوار شهید آوینی

به گزارش جام جم آنلاین، جلال ملکی در گفتگو با میزان اظهار داشت:ساعت ۱۳:۱۱ ظهر امروز گزارش واژگونی مینی بوس در بلوار شهید آوینی و در مقابل پمپ گاز سلمان فارسی به سازمان آتش نشانی تهران بزرگ گزارش شد که بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:با حضور مأموران آتش نشانی مشخص شد که یک دستگاه مینی بوس شخصی که ۲۵ مسافر زن و مرد و کودک سرنشینان آن بودند به دلیل نامشخصی با یک دستگاه خودروی پراید برخورد کرده و پس از انحراف از مسیر با تیر چراغ برق حاشیه بزرگراه و پست برق ورودی جایگاه واژگون شده بود.

ملکی در ادامه با اشاره به اینکه همه سرنشینان مینی بوس در وضعیت خطرناکی محبوس شده بودند و فقط تعداد کمی از آن‌ها موفق شده بودند که خود را به بیرون از خودرو منتقل کنند، افزود: آتش نشانان بلافاصله دست به کار شده وموفق شدند حدود ۱۵ سرنشینان مینی بوس را که بسیار آسیب دیده بودند بیرون بیاورند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه در مینی بوس حدود ۵ کودک نیز حضور داشتند که در هنگام واژگونی به شدت آسیب دیده بودند نیز با تلاش مأموران به بیرون از مینی بوس منتقل و به عوامل اورژانس تحویل داده شد، اضافه کرد:در محل حادثه هیچ آمار فوتی نداشتیم.

*عکس تزیینی است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر