jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۷۶۸۲   ۱۰ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اعضای باند معروف به «دماغ» که در۴۰۰ فقره سرقت موتورسیکلت و خودرو نقش داشتند، بازداشت شدند.

سرهنگ سیدامین موسویپور، رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر به جامجم گفت: از چندی پیش شکایتهایی مبنی برسرقت خودرو و موتورسیکلت در منطقه کیانشهر در دستور کار پلیس قرار گرفت. تحقیقات پلیسی در این باره ادامه داشت تا اینکه دو روز پیش ماموران هنگام گشتزنی در کیانشهر به خودروی پراید پارک شدهای مشکوک و با استعلام از پلاک آن متوجه شدندکه روز عاشورا این خودرو در منطقه نواب سرقت شده است.

وی افزود: ماموران با تحقیق از اهالی متوجه شدندکه این خودرو از سوی افراد خلافکاری در آنجا پارک شده و خانه یکی از آنها در همان حوالی است. ماموران با هماهنگی قضایی وارد خانه او شدند. متهم به نام مهدی معروف به پهن بازداشت شد. او در بازجویی اعتراف کرد که دوست سابقهدارش که سه ماه پیش از زندان آزادشده و سابقه مشارکت در قتل داشته این خودرو را دزدیده است. با اعتراف وی همدستش نیز دستگیر و مقداری شیشه از او کشف شد. او در کلانتری به ۳۹۰ فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کرد و گفت که پس از دستگیری آخر به مدت پنج سال در زندان بوده است.

موسویپور ادامه داد: در جریان تحقیقات دو همدست آنها که در حال خرید شیشه بودند، شناسایی شدند. ماموران در تعقیب و گریز مسافت دو کیلومتری اقدام به شلیک سه تیر کرده وآنها را بازداشت کردند. تحقیقات نشان میداد متهم سوم هم ده سال از عمر 29 سالهاش را در زندان سپری کرده و نفرآخر هم حسین دماغ بوده که از سابقهدارهای سطح منطقه بوده و دو روز قبل از زندان آزاد شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر