jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۷۲۲۷   ۰۸ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

برنامه شبانه‌‌رو، با هدف آموزش و سرگرمی ویژه رانندگان از سوم مهر ماه 97 به روی آنتن رادیو فرهنگ رفته است.

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ، شبانهرو با هدف آموزش و سرگرمی ویژه رانندگان از سوم مهر ماه 1397 روی آنتن رادیو فرهنگ میرود. این برنامه بخش ویژهبرنامه چهارباغ است که درخواستهای شنوندگان را در حوزه موسیقی اصیل ایرانی پخش میکند. برنامههای کوتاه دانستنی درخصوص عبور و مرور در شب، اخبار مربوط به راهداری و برنامههای کوتاه متنوع شعرخوانی و افسانهخوانی از جمله آیتمهای این برنامه است.

هادی حوری نویسندگی این برنامه را بهعهده دارد و تهیهکنندگان آن تلاش خواهند داشت تا بخشی از برنامه را با مشارکت مسافران در شب تهیه و تامین کنند.

دوستداران شعر و موسیقی میتوانند هر شب از ساعت 24 تا 2 بامداد این برنامه را از رادیو فرهنگ بشنوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر