jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۷۲۲۷   ۰۸ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

برنامه شبانه‌‌رو، با هدف آموزش و سرگرمی ویژه رانندگان از سوم مهر ماه 97 به روی آنتن رادیو فرهنگ رفته است.

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ، شبانهرو با هدف آموزش و سرگرمی ویژه رانندگان از سوم مهر ماه 1397 روی آنتن رادیو فرهنگ میرود. این برنامه بخش ویژهبرنامه چهارباغ است که درخواستهای شنوندگان را در حوزه موسیقی اصیل ایرانی پخش میکند. برنامههای کوتاه دانستنی درخصوص عبور و مرور در شب، اخبار مربوط به راهداری و برنامههای کوتاه متنوع شعرخوانی و افسانهخوانی از جمله آیتمهای این برنامه است.

هادی حوری نویسندگی این برنامه را بهعهده دارد و تهیهکنندگان آن تلاش خواهند داشت تا بخشی از برنامه را با مشارکت مسافران در شب تهیه و تامین کنند.

دوستداران شعر و موسیقی میتوانند هر شب از ساعت 24 تا 2 بامداد این برنامه را از رادیو فرهنگ بشنوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر