jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۶۳۶۲   ۰۴ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۹:۵۸

مرحوم ناصر حجازی دو رکورد در تاریخ دربی ها ثبت کرده، یکی خوب و یکی بسیار بد.

دو رکورد حیرت انگیز ناصر حجازی در تاریخ دربی ها

به گزارش جام جم آنلاین ، ناصر حجازی بیشتر از هر گلر دیگری در تاریخ دربی های پایتخت به میدان رفته است. مرحوم حجازی در 16 دربی بازی کرد.

اما او در این بازیها ۲۱ گل خورده و با میانگین ۱،۳۱ گل خورده در هر بازی بین دروازه بانهایی که بیش از ۴ بازی در شهرآورد انجام داده اند بدترین آمار را داشته است.
ناصر حجازی در مربیگری نیز در دربی ناموفق بوده و در ۵ دربی که روی نیمکت استقلال حضور داشت ۲ بار مغلوب شد و بردی کسب نکرد.

به این ترتیب می توان گفت او یکی از ناکان بزرگ تاریخ دربی ایران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها