jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۶۶۱۱۲ ۰۲ مهر ۱۳۹۷  |  ۲۱:۰۰

رییس دانشگاه صدا و سیما از احمدرضا درویش به پاس 4 دهه تلاش هنری در تلویزیون و سینمای ایران تجلیل و قدردانی کرد و نشان استاد افتخاری این دانشگاه را به او اعطاء کرد.

درویش با نشان استادی دانشگاه، تجلیل شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در این مراسم علاوه بر دکتر شهاب اسفندیاری، دکتر میرباقری معاون سیما، دکتر خیامی رییس مرکز طرح و برنامه سیما و پدر و مادر شهید والامقام نظام دوست حضور داشتند که احمدرضا درویش لوح تقدیر و استادی افتخاری دانشگاه صدا و سیما را از دستان این پدر و مادر شهید دریافت کرد.

درویش پس از دریافت نشان استادی، خطاب به دانشجویان گفت: وقتی مانند شما جوان بودم، اوایل سالهای جنگ تحمیلی بود و من دانشجو بودم لذا قدر دوران تحصیل در این دانشگاه را بدانید.

این کارگردان نامی سینمای ایران افزود: دانشگاه صدا و سیما یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است و جایگاه استادی در اینجا، منزلتی فاخز و بزرگ است .

درویش گفت: امروز با این انتخاب غافلگیر شدم چرا که نمی دانستم قرار است از من یادی شود به همین خاطر دانشگاه صدا و سیما یکی از بهترین روزهای مرا رقم زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر