jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۵۶۱۸ ۳۱ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یواکین فونیکس که قرار است نقش کاراکتر ژوکر را جلوی دوربین سینما بازی کند، نسبت به واکنش‌ها و انتقاداتی که مطرح شده واکنش نشان داد.

منتقدان میگویند نیازی به تولید فیلمی با محوریت کاراکتر ژوکر نیست و فونیکس هم، نمیتواند گزینه مناسبی برای این نقش باشد. اما بازیگر نظری متفاوت از این منتقدان دارد و میگوید بدون توجه به این انتقادها، کارش را انجام خواهد داد! به گفته او: «حقیقت امر، خیلی به این فکر نمیکنم که دیگران چه فکر میکنند و چه عقیدهای دارند! واقعا چه اهمیتی دارد که بقیه چه میگویند؟ برای بازی در هر فیلم و نقشی، همان کارهای لازم همیشگی را انجام میدهم. برایم کارگردان فیلم مهم است و همینطور نقشی که قرار است بازی کنم. تاد فیلیپس فیلمسازی خلاق است و از همکاری با او هیجان زدهام.»

از ابتدای سال جاری که خبر تولید فیلم با بازی فونیکس اعلام شد، بسیاری از منتقدان با این انتخاب مخالفت کردند. این در حالی است که فونیکس 34 ساله قبلا یک بار اسکار گرفته و در تعدادی اثر غیرمتعارف سینمایی، نقشهای خوبی ارائه کرده است. او در ژوکر در قالب کاراکتر خبیث و معروف داستانهای کمیکاستریپی بتمن یعنی ژوکر ظاهر خواهد شد. قرار است فیلم متفاوتی با همین مضمون با بازی جارد لتو هم جلوی دوربین برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر