عیادت رئیس رسانه ملی از یک شهید زنده

دکتر علی‌عسکری، رئیس سازمان صداوسیما در عیادت از جانباز سرافراز سید نور خدا موسوی، با اشاره به مقام معنوی و رفیع جانبازان تاکیدکرد: باید قدردان این جانفشانی‌ها و ایثارها باشیم.
کد خبر: ۱۱۶۳۱۲۲

دکتر علیعسکری رئیس سازمان صدا و سیما که برای شرکت در اجلاس پیرغلامان حسینی به استان لرستان سفر کرده است، با سید نور خدا موسوی و خانواده وی دیدار کرد. دکتر عسکری که همراه سیدموسی خادمی استاندار لرستان و محمد بازوند مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان به ملاقات این جانباز گرانقدر رفته بود، از صبر و استقامت همسر و خانواده این شهید زنده تجلیل کرد و گفت: جانفشانی شهدا و جانبازان و صبر و استقامت خانوادههایشان همیشه و در همه صحنهها شایسته قدردانی است.

سیدنور خداموسوی تکاور نیروی انتظامی و فرمانده یگان تکاوری زاهدان بود که در 17 اسفند 1387 هنگام درگیری با گروهک عبدالمالک ریگی، بر اثر اصابت یک گلوله دو زمانه به سرش در منطقه پل شکسته لار شدیداً مجروح شد. همرزمانش پیکر وی را به بیمارستان زاهدان منتقل کردند ولی بعد از عمل در وضعیت درمان وی بهبود حاصل نشد و او با عنوان جانباز صد درصد بدون هیچ حرکت فیزیکی ده سال است که در کما به سر میبرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها