jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۱۶۲۹۳۹   ۱۴ شهريور ۱۳۹۷  |  ۲۲:۴۰

سرتیپ پاسدار تقی مهری، رئیس پلیس راهور ناجا از دکتر شاه آبادی، معاون صدای رسانه ملی به خاطر ارائه برنامه های موثر آموزشی رادیویی و تداوم کمپین 60-30 قدردانی کرد.

قدردانی رئیس پلیس راهور ناجا از معاون صدا

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سرتیپ پاسدار تقی مهری، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با عنایت به جایگاه مطلوب و اثرگذار رادیو، به ویژه قابل دسترس بودن آن برای عموم مردم مخصوصا رانندگان که درون وسایل نقلیه از برنامه های آموزشی و خبری رادیویی استفاده می کنند و نیز اهمیت اطلاع رسانی و اعلام آخرین وضعیت ترافیکی و جوی راه ها و معابر کشور به رانندگان برای ارتقاء ایمنی و مدیریت سفرهای پایان تابستان و شهریور ماه ،قطعا ارائه محتوی متناسب و برنامه سازی هدفمند و اعلام پیام های آموزشی و خبر رسانی،در توسعه قانون مندی و رفتارهای صحیح ترافیکی و پیشگیری از تصادفات و خسارات مادی و معنوی مر بوط اثرگذار خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد:با تداوم و ارتقاء همکاری مشترک فرهنگی مورد نظر و با استفاده از همه ظرفیت های رسانه ای و تبلیغی و تعامل سازمان های مردم نهاد و نیز کمپین 60-30، شاهد ارائه محتوای خبری و آموزشی مورد نیاز برای عموم مردم شریف ایران و در نهایت پیشگیری از تصادفات و هدر رفت منابع مادی و معنوی کشور همیشه سرافراز ایران اسلامی باشیم.

سرتیپ پاسدار تقی مهری همچنین ضمن تشکر از حسن ظن و اهتمام دکتر شاه آبادی و کارکنان معاونت صدا برای اطلاع رسانی و برنامه سازی پیشگیرانه از وقوع تصادفات، به اولویت هایی مورد نظر برای ارتقاء سطح همکاری میان معاونت صدا و پلیس راهور ناجا اشاره کرد.

گفتنی است کمپین 60-30 به همت شبکه رادیویی سلامت و همکاری دیگر شبکه های رادیویی در حال اجراست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

شعار زدگی در بهداشت و درمان

شعار زدگی در بهداشت و درمان

دیروز رئیس‌جمهوری گفت کارنامه هشت سال فعالیت دولت در زمینه بهداشت و درمان از زمان هخامنشیان تاکنون بی‌نظیر بوده است.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر