jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۱۱۶۰۷۱۴   ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۹:۵۶

سنگنوردی ایران در حالی که در ماده سرعت با رضا علیپور به مدال طلا رسیده بود در ماده کمباین ره به جایی نبرد.

رویای دختر سنگنورد ایرانی نقش بر آب شد

به گزارش جام جم آنلاین ، سنگنوردان ایرانی در بخش سرطناب مرحله مقدماتی ماده کمباین بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ رقابت کردند که در بخش مردان خسرو هاشم زاده در رده ششم و در بخش زنان الناز رکابی در رده ششم ایستادند.

رکابی که مدال های متعدد بین المللی در کارنامه دارد امیدوار بود در بازی های آسیایی 2018 به مدال طلا برسد اما چنین نشد تا رویای او نقش بر آب شود.

ماده کمباین در سه مرحله سرطناب، بولدرینگ و سرعت انجام شد و هاشم زاده و رکابی به ترتیب در رده بندی نهایی در رده های پانزدهم و هفتم قرار دارند. ۶ نفر نخست به فینال این ماده راه می یابند و سنگنوردان ایرانی از رسیدن به فینال بازماندند.
شش سنگنورد ایرانی به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اعزام شدند و در دو ماده سرعت و کمباین رقابت کردند. رضا علیپور در بخش سرعت موفق به کسب مدال طلا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها