jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۱۱۶۰۷۱۴   ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۹:۵۶

سنگنوردی ایران در حالی که در ماده سرعت با رضا علیپور به مدال طلا رسیده بود در ماده کمباین ره به جایی نبرد.

رویای دختر سنگنورد ایرانی نقش بر آب شد

به گزارش جام جم آنلاین ، سنگنوردان ایرانی در بخش سرطناب مرحله مقدماتی ماده کمباین بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ رقابت کردند که در بخش مردان خسرو هاشم زاده در رده ششم و در بخش زنان الناز رکابی در رده ششم ایستادند.

رکابی که مدال های متعدد بین المللی در کارنامه دارد امیدوار بود در بازی های آسیایی 2018 به مدال طلا برسد اما چنین نشد تا رویای او نقش بر آب شود.

ماده کمباین در سه مرحله سرطناب، بولدرینگ و سرعت انجام شد و هاشم زاده و رکابی به ترتیب در رده بندی نهایی در رده های پانزدهم و هفتم قرار دارند. ۶ نفر نخست به فینال این ماده راه می یابند و سنگنوردان ایرانی از رسیدن به فینال بازماندند.
شش سنگنورد ایرانی به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اعزام شدند و در دو ماده سرعت و کمباین رقابت کردند. رضا علیپور در بخش سرعت موفق به کسب مدال طلا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر