jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۱۶۰۷۱۱   ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۹:۴۱

در دومین روز از رقابت‌های جوجیتسو بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در اندونزی، ۳ نماینده ایران به مصاف حریفانشان رفتند که هر ۳ آن‌ها با شکست از رسیدن به مراحل بالاتر بازماندند.

شکست هر ۳ جوجیتسوکار ایران در بازی‌های آسیایی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا ، در ادامه رقابت‌های جوجیتسو قهرمانی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و در روز دوم این رقابت‌ها،۲ نماینده ایران در قسمت مردان و یک نماینده ایران در بخش بانوان به مصاف رقبایشان رفتند.

در وزن ۶۲- کیلوگرم مردان، محمدرضا عیدی در دور نخست و در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر حریفی از اندونزی با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد و به یک هشتم نهایی رسید اما در مرحله یک هشتم نهایی برابر آرالی آقایف از ترکمنستان شکست خورد و از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند.

در وزن ۹۴- کیلوگرم مسعود جلیلوند ابتدا حریفی از مغولستان را با اخطار شکست داد اما در مرحله یک هشتم نهایی مقابل زید سامی از اردن شکست خود و وی نیز از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند.

در بخش بانوان نیز نسیم محمدی دومین و آخرین نماینده جوجیتسو ایران در بازی‌های اسیایی بود که در دور نخست برابر حریفی از تایلند ۳ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش ایسنا، روز گذشته(جمعه) نیز مهران ستار در ۵۶- و امیر حسین خادمیان در وزن ۶۹- و ناهید پیرهادی در وزن ۴۲- کیلوگرم با قبول شکست برابر رقبایشان از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر