jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۱۶۰۷۱۱   ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۹:۴۱

در دومین روز از رقابت‌های جوجیتسو بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در اندونزی، ۳ نماینده ایران به مصاف حریفانشان رفتند که هر ۳ آن‌ها با شکست از رسیدن به مراحل بالاتر بازماندند.

شکست هر ۳ جوجیتسوکار ایران در بازی‌های آسیایی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا ، در ادامه رقابت‌های جوجیتسو قهرمانی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و در روز دوم این رقابت‌ها،۲ نماینده ایران در قسمت مردان و یک نماینده ایران در بخش بانوان به مصاف رقبایشان رفتند.

در وزن ۶۲- کیلوگرم مردان، محمدرضا عیدی در دور نخست و در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر حریفی از اندونزی با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد و به یک هشتم نهایی رسید اما در مرحله یک هشتم نهایی برابر آرالی آقایف از ترکمنستان شکست خورد و از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند.

در وزن ۹۴- کیلوگرم مسعود جلیلوند ابتدا حریفی از مغولستان را با اخطار شکست داد اما در مرحله یک هشتم نهایی مقابل زید سامی از اردن شکست خود و وی نیز از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند.

در بخش بانوان نیز نسیم محمدی دومین و آخرین نماینده جوجیتسو ایران در بازی‌های اسیایی بود که در دور نخست برابر حریفی از تایلند ۳ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش ایسنا، روز گذشته(جمعه) نیز مهران ستار در ۵۶- و امیر حسین خادمیان در وزن ۶۹- و ناهید پیرهادی در وزن ۴۲- کیلوگرم با قبول شکست برابر رقبایشان از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها