سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در فصل جدید سپاهان ۷-۸ بازیکن، استقلال ۲۰ بازیکن و تراکتورسازی هم بازیکن گرفته اما ما بازیکن هم از دست داده‌ایم.
کد خبر: ۱۱۵۹۹۵۴
کارمان با الدوحیل سخت خواهد بود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران در مورد توقف پرسپولیس مقابل نفت اظهار داشت: وقتی پیروز نمی‌شویم ناراحت می‌شویم اما لیگ ماراتن است پارسال هم با تیم سیاه جامگان که سقوط کرد در هفته چهارم یک بر یک مساوی شدیم. نمی‌توانم از بازیکنانم انتقاد کنم زیرا آنها حداکثر تلاش‌شان را کردند و در جلسه هم به آنها گفتم که می‌شود یک بازی بد بازی کرد و باخت ولی باید همیشه توان حداکثری بگذارند.

وی افزود: فقط ناراحتم که نبردیم و امتیاز نگرفتیم. فقط در برخی صحنه‌ها استرس داشتند. هنوز باخت نداریم و گل هم نخورده‌ایم. سپاهان ۷-۸ بازیکن جدید گرفته و استقلال ۲۰ بازیکن گرفته و تراکتورسازی هم بازیکن گرفته اما ما بازیکن هم از دست داده‌ایم.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: همین بازی که شاهدش هستید ( بازی با تیم امید) برای نشان دادن توانایی بازیکنان جوان است البته بازیکنان جوان هم فرصت بازی خواهند داشت.

برانکو در مورد دفاع اتوبوسی استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان و راهکارش برای مقابله با این تیم ها گفت: همه تیم‌های دنیا وقتی حریف بسته بازی می‌کند راه حل سختی می توانند پیدا کنند این را در جام جهانی هم می‌توانستید ببینید.در این جا شانس‌های نیم بند گل هم مهم می‌شود و تنها راه حل ما کار و کار است.

سرمربی پرسپولیس در مورد بازی با الدحیل قطر اظهار داشت: چند ماه است می‌گویم الدحیل تیم خوبی دارد و ۸ گل به العین زده است تیمی که سال گذشته داشت به فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌رفت و گفتم که در حال حاضر الدحیل بهترین تیم آسیاست و همیشه می‌گویم که کارمان با الدحیل سخت خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد تغییر تاکتیکی پرسپولیس و اینکه بهتر نبود با یک هافبک دفاعی بازی می‌کردید، گفت: هر دو روش را بازی کرده‌ایم و هر دو موفق بوده و بر اساس موقعیت روش بازی را انتخاب می‌کنیم.

برانکو در مورد استفاده از بازیکنان تیم امید در تیم بزرگسال پرسپولیس گفت: موقع تعطیلات تیم ملی چند بازیکن از تیم امید می‌گیریم و برای همین هم می‌گوییم که چنین بازی‌هایی انجام شود تا هم بازیکنان تیم امید را ببینیم.

وی در مورد شرایط جذب ایمن حسین گفت: آرام آرام عجله نکنید.

سرمربی پرسپولیس در مورد خشونت روی سکوها و چاقو کشی در بازی با نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه گفت: نمی‌دانم ارگان های تصمیم گیرنده بهتر می‌توانند تصمیم بگیرند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها