jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۵۷۵۸۴ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷  |  ۱۲:۱۵

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در خصوص نقص فنی پله برقی ایستگاه مترو میرداماد توضیح داد.

جزئیات سقوط پله برقی ایستگاه مترو میرداماد

به گزارش جام جم آنلاین، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به نقص فنی پله برقی ایستگاه مترو میرداماد گفت: صبح امروز این پله دچار نقص فنی شد که در پی آن 10 نفر از شهروندان دچار حادثه شدند.

وی تصریح کرد: در ادامه و با حضور عوامل اورژانس 4 نفر از شهروندان به صورت سرپایی مداوا شدند و 6نفر نیز از طریق اورژانس منتقل شدند.

محمدی با بیان اینکه صبح امروز یکی از پله‌های برقی ایستگاه مترو میرداماد به هنگام سوار شدن مسافران به سمت پایین جابرگشت خورده است گفت: پس از این حادثه سریعا مسئولان مربوطه به محل رسیده و اقدامات لازم را انجام دادند.

وی اظهار داشت: در حال حاضر این نقص فنی برطرف شده است ضمن اینکه هیچ یک از شهروندان در این حادثه جان خود را از دست نداده‌اند.

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با تاکید بر اینکه تمامی مسافران زمانی که وارد ایستگاه‌های مترو می‌شوند، بیمه هستند، افزود: در این زمینه هیچ نگرانی وجود ندارد و هم اکنون نیز ارائه خدمات به شهروندان در شرایط عادی قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر