jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۴۲۷۸   ۲۸ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بعد از عملکرد موفق علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال کشورمان و تیم همراهش در مسابقات جام‌جهانی 2018 روسیه، برخی رسانه‌ها از ممنوع‌التصویر شدن این داور بعد از ورودش به ایران خبر دادند. در این راستا احسان شیعه، مدیر شبکه ورزش سیما در گفت‌وگو با مهر درباره این‌که چرا دوربین‌هایشان بازگشت علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال را ثبت و به طور زنده پخش نکرده‌اند، گفت: ما در تاریخ ۲۵ تیرماه در برنامه «فصل داغ فوتبال» به طور مفصل در حدود ده تا ۱۵ دقیقه کلیپ و گزارشی از ورود فغانی و عملکرد او در طول جام‌جهانی پخش کردیم.

شیعه خاطرنشان کرد: همچنین گفتوگویی هم با وی انجام شده که انشاءا... بزودی پخش میشود و به صورت حضوری هم او را به برنامه دعوت میکنیم. مدیر شبکه ورزش سیما بیان کرد: درخصوص فعالیت او در تلویزیون شائبهای وجود ندارد و او ممنوعالتصویر نیست. فغانی افتخار کشور ماست و ما حضور او در جامجهانی را به خوبی پوشش دادیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر