jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۵۰۸۸۶   ۱۰ تير ۱۳۹۷  |  ۱۲:۵۶

روزنامه مشهور هلندی داور بین المللی کشورمان را کاندیدای قضاوت در فینال جام جهانی 2018 روسیه معرفی کرد.

فغانی کاندیدای قضاوت فینال جام جهانی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه بین المللی فوتبال هلند کماکان بعد از هر روز از برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 روسیه به داوران حاضر در این مسابقات امتیاز می دهد. در جدیدترین رده بندی از سوی این روزنامه علیرضا فغانی با 8 امتیاز در صدر بهترین داوران قرار گرفت.

نکته جالب این روزنامه معتبر و مشهور هلندی به تمجید از فغانی پرداخت و 3 قضاوت اخیر او را بهترین قضاوت های جام جهانی توصیف کرد و او را نامزد قضاوت در فینال جام جهانی 2018 روسیه معرفی کرد. بیورن کویپرس، داور سرشناس هلندی با 7 و نیم امتیاز در رده دوم قرار دارد و رقیب اصلی فغانی در قضاوت فینال است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر