jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۴۸۳   ۰۳ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کالسکه با اسب یا ماشین‌های گرانقیمت را فراموش کنید. زوج جوان هندوستانی که وسیله‌ای خاص را برای ماشین عروس خود انتخاب کرده بودند خبرساز شدند. آنها تراکتور داماد را برای ماشین عروس خود انتخاب کردند. در ویدئویی که منتشر شده است «چتان» و «مامتا» در حالی که در قسمت بیل تراکتور که به شکلی جالب تزئین شده نشسته‌اند و مهمانان آنها را مشایعت می‌کنند دیده می‌شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، داماد جوان در اینباره گفت: «من عاشق شغلم هستم و با همسرم تصمیم گرفتم وسیلهای را که هر روز با آن کار میکنم برای بزرگترین روز زندگیام در کنارمان داشته باشیم.» ویدئوی مربوط به این عروسی خاص در شبکههای اجتماعی هندوستان تبدیل به ویدئویی داغ شد و تصمیم این زوج جوان برای برگزاری ساده جشن عروسی خود مورد تمجید قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر