jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۴۹۰۳۳   ۳۱ خرداد ۱۳۹۷  |  ۲۳:۳۰

پنج ماه بعد از مرگ یک زن در پایتخت مرد گلفروشی به‌عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

بازداشت مرد گلفروش در مرگ زن آشنا

به گزارش جام‌جم، اوایل بهمن سال گذشته یکی از ماموران انتظامی با بازپرس محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از کشف جسد زن میانسالی روی برف‌های کوچه‌ای در یکی از محله‌های جنوب شرق تهران خبر داد.

ماموران اطراف جسد را که جست‌وجو کردند، ردکفش‌های مردانه‌ای را روی برف‌ها یافتند. زمانی که این رد را دنبال کردند مقابل خانه‌ای در همان حوالی رسیدند که دو پسرجوان مجردی در آن خانه زندگی می‌کردند. با دستور قضایی این دو جوان بازداشت شدند. آنها گفتند دوستشان فرید با زنی میهمان آنها بوده ، حال آن زن بد شده و آنها خانه را ترک کرده اند و فکر نمی‌کردند زن مهمان فوت شده باشد.

در جریان تحقیقات زمانی که معلوم شد آنها در مرگ آن زن نقشی نداشته‌اند، آزاد شدند. در ادامه تحقیقات خانواده زن فوت شده شناسایی و هویت او را تایید کردند.

جست‌وجوها ادامه داشت و سرانجام بعد از پنج ماه از مرگ آن زن، شامگاه 29خرداد امسال فرید ـ تنها مظنون پرونده در یکی از محله‌های جنوب‌شرق تهران شناسایی و بازداشت شد.

دیروز او برای ادامه تحقیقات در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران حاضر شد و به بازپرس پرونده گفت: من در مرگ زن میانسال نقشی نداشتم. در بازار گلفروشی دارم. چند ماه قبل از مرگ این زن او به‌عنوان مشتری به مغازه‌ام و برای مراسم ختم پدرش سفارش گل داد. بعد از آن بود که ارتباطمان شکل گرفت. آن شب در خانه دوستم حال او بد شد و فوت کرد. بعد از ترسم جسد را روی برف انداختم و فرار کردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر