jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۷۰۱۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

لیونل مسی در آخرین مصاحبه تفصیلی خود پیش از سفر به روسیه و شرکت در جام جهانی 2018، با نشریه اسپورت اسپانیا گفت‌وگویی جالب انجام داده است که بخش‌هایی از آن روی خروجی برخی سایت‌ها منتشر شده است.

در این مصاحبه که با عنوان «بارسا اشک مرا در آورده است» مسی به ماجرای کشمکش طولانی مدتش با اداره مالیات و خزانهداری اسپانیا که او را به فرار مالیاتی متهم کرد اشاره دارد و میگوید: از مادرید فرمان رسیده بود که به من حمله شود، به من ضربه بزنند و از این ماجرا نهایت استفاده برای جوسازی علیه من استفاده شود. در آن مقطع زندگی و کنار آمدن با آن داستان برای من بسیار سخت بود.

مسی در بخش دیگری از این مصاحبه به ناکامی بارسا در مسابقات امسال لیگ قهرمانان اشاره و اعتراف کرد که دوست نداشت رئال قهرمان شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر