jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۴۵۸۰۲ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷  |  ۱۰:۰۳

گروه دانش شبکه چهار مجله تخصصی «پیشران» را از 29 خرداد به روی آنتن می برد..

«پیشران» به روی آنتن شبکه چهار می رود

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مجله تخصصی «پیشران» ویژه فعالان اقتصادی، صاحبان کسب و کار، کارآفرینان کسب و کارهای نوپا تهیه و تولید شده است.

در این برنامه که تهیه کنندگی آن را سودابه آقاجانیان برعهده دارد، از صفر تاصد کسب و کار در شرایط اقتصاد فعلی بازار و حمایت از کالای ایرانی با حضور اساتید و کارشناسان حوزه های مرتبط پرداخته می شود.

از نکات قابل تامل حضور صاحبان کسب و کار و فعالان اقتصادی در این برنامه است که با معرفی حوزه کاری خود در گفتگوی با کارشناس برنامه به شکل علمی و تحلیلی به عوامل موفقیت، پایداری و توسعه آن شغل خواهند پرداخت.

تازه ترین اخبار داخلی و خارجی و تحلیل آن ها نیز در حوزه اقتصادی و کسب و کار از دیگر آیتم های این برنامه تخصصی است.

برنامه پیشران با اجرای مهدی مفیدی راد و سردبیری و گویندگی حمیده سلطانی از 29 خرداد به صورت هفتگی سه شنبه ها ساعت 21 در مدت زمان 60 دقیقه از شبکه چهار سیما پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر