jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۴۴۴۸۰   ۰۶ خرداد ۱۳۹۷  |  ۱۳:۵۵

مرد معتاد که برای گرفتن پول به مغازه مانتوفروشی رفته بود، زمانی که پولی نگرفت، آنجا را به آتش کشید و مرگ خودش را رقم زد.

خودسوزی مرد معتاد در مانتوفروشی

به گزارش جام‌جم، ساعت 20 و 30 دقیقه سوم خرداد امسال بازپرس دشتبان، کشیک قتل دادسرای جنایی با تماس ماموران کلانتری جامی تهران از آتش‌ سوزی مرگباری در یک مانتوفروشی در خیابان جمهوری مطلع شد. در تحقیقات مقدماتی معلوم شد آتش‌نشانان شعله‌های آتش مغازه 150متری مانتوفروشی را خاموش کرده و جسد مردی میانسال را در مغازه کشف کرده‌اند.

در این مرحله کارشناسان آتش‌نشانی اعلام کردند آتش‌سوزی عمدی است. در تحقیقات از شاهدان مشخص شد، مرد فوت‌شده مدتی در این مانتوفروشی کار می‌کرده که به خاطر اعتیادش آنجا را ترک کرده است.

هرازگاهی به آنجا می‌آمده و صاحب مغازه و کارکنان آنجا از روی دلسوزی به او پول می‌دادند. روز حادثه دوباره برای گرفتن پول به مغازه آمده بود که با جواب منفی صاحب مغازه رو‌به‌رو شد. به همین خاطر با ریختن بنزین روی خودش و اجناس مغازه آنجا را به آتش کشیده بود.

صاحب مغازه نیز به پلیس گفت: من به مرد فوت‌شده پولی بدهکار نبودم و در این مدت که به محل کارم می‌آمد از روی دلسوزی به او کمک مالی می‌کردم. آن شب به او پول ندادم که مغازه‌ام را آتش زد و باعث مرگ خودش هم شد.

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران تحقیقات در این باره ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر