jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۴۴۲۸   ۰۶ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مرد شرور که دوستش را در یکی از برج‌های محله ولنجک تهران کشته بود، دیروز صحنه جنایت را بازسازی کرد.

به گزارش جامجم، وحید 34 ساله که از اراذل و اوباش سطحیک تهران است ، بیست و ششم اردیبهشت امسال در جشنی که دوستش برای آزادی او در پنتهاس طبقه نهم در برجی در خیابان 21 غربی ولنجک برگزار شده بود، شرکت کرد که در آنجا دوستش به نام حسین را در جریان مشاجره هنگام کریخوانی لاینلایو اینستاگرامی کشت و خواهرزادههایش را زخمی کرد. متهم فراری در نزدیکی مرز ایران - ترکیه بازداشت شد. دیروز عامل جنایت همراه بازپرس مرادی و تیمی از ماموران در محل جنایت حاضر شدند تا مرد شرور صحنه قتل را بازسازی کند.

متهم به قتل از خودروی پلیس پیاده شد و با دستور بازپرس پرونده ابتدا صحنههای ورودش در شب جنایت به ساختمان را بازسازی کرد و رو به حاضران گفت: حسین قرار بود ابتدا مهمانی را در یک باغ بگیرد که من قبول نکردم. بعد قرار شد در خانهاش مهمانی برگزار شود. اول میخواست خودش سراغم بیاید اما بعد راننده آژانسی را به دنبالم فرستاد که با آن به خانه حسین رفتم. او کرایه را پرداخت و بعد از پیاده شدن از خودرو همراه او وارد ساختمان شدم.

با هماهنگی قضایی متهم وارد آپارتمان مقتول شد و در آنجا بازسازی صحنه قتل را همراه یکی از ماموران که در نقش مقتول بود باز اجرا کرده و نحوه زدن ضربات به او و زخمی کردن خواهرزادههای مقتول را هنگام خروج از ساختمان با چاقوی پلاستیکی نشان داد. او در جریان بازسازی مدعی شد ضربهها را به دستهای مقتول زده و به خاطر مست بودن یادش نمیآید ضربهای به گردن حسین زده است یا نه؟

متهم بعد از بازسازی صحنه قتل و زخمی کردن خواهرزادههای مقتول، برای ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر