عذرخواهی هنرپیشه معروف هالیوود از چین

ببخشید تایوان را کشور خطاب کردم!

مورگان فریمن بازیگر برنده اسکار از سوی هشت زن مورد اتهام آزار و اذیت جنسی قرار گرفت.
کد خبر: ۱۱۴۴۰۱۳
مورگان فریمن متهم به آزار جنسی شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از جی پلاس، در پی انتشار اخباری متعدد از رسوایی جنسی در هالیوود این بار نوبت به مورگان فریمن یکی از بازیگران سرشناس رسیده است. در تازه ترین اخبار اعلام شده است هشت زن از این چهره سرشناس بازیگری به اتهام سوء استفاده جنسی طرح شکایت کرده اند.

البته این شکایت خیلی زود با واکنش فریمن مواجه شد و او با انتشار بیانیه ای اعلام کرد کسانی که با او آشنایی دارند می دانند او فردی نیست که آگاهانه کسی را مورد آزار قرار دهد و موجب ناراحتی شود. او در ادامه این بیانیه با عذرخواهی از کسانی که موجب ناراحتی آنان شده، تاکید کرده از روی قصد، تمایلی به آزار کسی نداشته است.

آنچه به عنوان اتهام در مورد این بازیگر مطرح شده، آزار کلامی و رفتاری نامناسب هنگام فیلمبرداری بوده است. در میان افرادی که موضوع اتهام آزار جنسی را در مورد فریمن مطرح کرده اند چند خبرنگار زن نیز حضور دارند که شکایت آنان از رفتارهای نامناسب این بازیگر در جریان مصاحبه ها است.

بازیگر فیلم های «شوالیه تاریکی» و «تحت تعقیب» برای بازی در فیلم «عزیز میلیون دلاری» موفق به کسب اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. او سابقه چند دوره نامزدی در مراسم اسکار را نیز دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها