jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۳۸۵۷   ۰۳ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

جوابیه عضو شورای شهر بابل در خصوص کارت هدیه 100 هزار تومانی

مقصر روابط عمومی شهرداری بود!

سیف‌الرضا شهابی، عضو شورای اسلامی شهر بابل در پاسخ به مصاحبه‌ای که با نیما عالمیان در روز یکشنبه 30 اردیبهشت سال جاری با عنوان «هزار تومان به ازای هرسال» چاپ شد، جوابیه‌ای را صادر کرد که بخش‌های مهم این جوابیه در زیر می‌آید:

یک روز بنده به اتفاق آقای مهندس جواد بیژنی، یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر بابل به منزل نامبردگان رفتیم و در این مراسم خانگی که با حضور هر دو ورزشکار و خانوادهشان بر گزار شد شرکت کردیم. بعد از تبریک بهخاطر موفقیتهایشان در سوئد؛ در مورد اشتغال نوشاد و نیما صحبت شد و شهردار قول مساعد داد تا بعد از برگشت نوشاد و نیما از مسابقات هنگگنگ و چین که پیشرو دارند ترتیب اشتغالشان در شهرداری بابل داده شود و حتی اگر به علت تمرینات نمیتوانند در محل کار حاضرشوند، مشکل خاصی بهوجود نیاید .

در هنگام خارج شدن از منزل عالمیان؛ دو عدد کارت هدیه که در آن زمان بنده و احتمالا دیگر مسئولان ازمبلغش
بی اطلاع بودند و براساس یک اشتباه که از ناحیه روابط عمومی شهرداری انجام گرفت و به مبلغ توجه نشده بود ازطرف آقای شهردار به فرماندار داده شد تا به هر کدام از دو برادر تقدیم شود .

ساعتی بعد آقای رحمت عالمیان، ابوی محترم نوشاد و نیما در تماس تلفنی از مبلغ صد هزار تومان گله مند بود و بنده سعی کردم ایشان را آرام کنم و عرض کردم: سعی خواهیم کرد طی مراسمی در شورای شهر از این دو برادر و دیگر ورزشکاران صاحب نام بابلی تقدیر و تجلیل شایسته به عمل آید و جبران شود.

صرفا جهت اطلاع؛ در 20 اسفند 1396 با تصویب دوره پنجم شورای اسلامی شهر بابل مبلغ 30 میلیون ریال به هیات پینگ پنگ بابل کمک شد و همچنین در روزهای آغازین اردیبهشت 1397جهت پذیرایی از ملی پوشان پینگ پنگ که قبل از اعزام به سوئد در بابل اردو زده بودند و به احترام تیم ملی و خصوصا برادران عالمیان؛ مبلغ چهار میلیون و 700 هزار تومان از سوی شهرداری بابل هزینه شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر