jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۳۱۲۷   ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۹:۴۲

چهار شوک بزرگ فهرست کی روش پیش از هر کسی برای خود این بازیکنان ناراحت کننده بود. جلال حسینی، وریا غفوری، کاوه رضایی و حسین حسینی باید از تلویزیون بازی های تیم ملی را در جام جهانی تماشا کنند.

این بازیکن تیم ملی می دانست خط خورده است

به گزارش جام جم آنلاین ، حسین حسینی نیز مانند دیگر خط خورده ها بسیار ناراحت است. زمانی که او جای مهدی رحمتی را درون دروازه استقلال گرفت و رکورد بیشترین زمان گل نخوردن در تاریخ لیگ برتر را هم از آن خودش کرد بسیاری او را شماره یک ایران در جام جهانی می دیدند اما ورق دوباره برگشت و او از دروازه بان ثابت به دروازه بان «چرخشی» تبدیل شد. او سپس وارد فاز دیگری شد و خداحافظی های احساسی در اینستاگرام و دیگر حواشی به تدریج کار او را خراب تر کرد.

روز گذشته پیش از انتشار فهرست تیم ملی حسینی در گفت و گویی تاکید کرد که در سپاهان گلر دوم می شود اما در استقلال نمی ماند. گویی از خط خوردنش اطلاع داشت که این چنین مصاحبه کرد. او انگار متوجه شده بود نیمکت نشینی های پی در پی در استقلال باعث خط خوردنش از تیم ملی شده و به نحوی به او خبر داده اند که دیگر در جام جهانی حضور نخواهد داشت.

به هر حال خط خوردنش از تیم ملی نمی تواند بی ارتباط با حواشی به وجود آمده و قرار نگرفتنش در ترکیب ثابت استقلال باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها