jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۲۵۰۷ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در نمازجمعه تهران گفت: برجام قصه پرغصه‌ای است که از ابتدا دنیای غرب به عنوان کلاه گشادی برای ایران آماده کرده بود، برجام یک باجگیری بود برای رفع تحریم‌ها در حالی که ما خلافی نکرده بودیم.

خطیب جمعه تهران گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی مهمترین فاجعهای است که در این ایام رخ داده است. اصل اشغال سرزمین مسلمانان و اصل تولد مولود نامشروع به نام اسرائیل در منطقه جزو مصیبتهای جهان اسلام بوده و همچنان ادامه دارد. سیدحسین نقویحسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم در سخنرانی پیش از خطبههای نماز جمعه تهران با بیان این که 80 درصد تحریمها با خروج آمریکا از برجام بازخواهند گشت، گفت: باید برای ایران منهای برجام آماده شویم. / خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر