jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۲۲۱۶ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وزیر ارتباطات گفت: اقدام جدیدی در زمینه فیلترشکن‌ها نداشته‌ایم و همان روندی که قبل از دی‌ماه آغاز شده ادامه دارد.

محمدجواد آذریجهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در آخرین گزارش از پیامرسانهای داخلی اعلام شده ظرفیت پذیرش 15 میلیون کاربر را دارند، اظهار کرد: هماکنون ده میلیون کاربر فعال در پیامرسانهای داخلی حضور دارند. ما هیچ نگرانی درباره ظرفیت پیامرسانهای داخلی نداریم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه اقدام جدیدی درخصوص انسداد فیلترشکنها آغاز نشده است، خاطرنشان کرد: متاسفانه براساس شواهد کاربران شبکههای اجتماعی در حال مقاومت در برابر دستور قضایی هستند و این موضوع امنیت فضای مجازی را با چالش مواجه کرده است./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر