jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۱۴۵۳ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

چند روزی است رسانه‌های داخلی از ایجاد تغییرات در کادرفنی تیم فوتبال سپاهان خبر می‌دهند و اعتقاد دارند شاید نیمکت ذوب آهن به نیمکت سپاهان منتقل شود و جابه‌جایی در این حد باشد.

در واقع با این کار، سپاهانیها به گذشتههای خود برمی گردند و اتفاق تازهای رخ نمیدهد. با این حال، یکی از منابع نزدیک به باشگاه سپاهان به ما گفت: این طرحها را ما هم از طریق برخی رسانهها میشنویم، اما تابش به عنوان مدیرعامل باشگاه در تلاش است ابتدا محرم نویدکیا را راضی به بازگشت به سپاهان کند. وقتی محرم بیاید، مردم هم دوباره از سپاهان حمایت میکنند و با وجود نویدکیا، شرایط بهتر از اینها میشود. همه امیدواریم محرم بتواند در این شرایط حساس دوباره به تیمش کمک کند. محبوبیت نویدکیا بین مردم اصفهان غیرقابل وصف است. این پیشکسوت جوان که تمام عمر فوتبالی خود را در سپاهان گذراند و هرگز راهی تیمهای استقلال و پرسپولیس نشد، طبق ادعای مدیران باشگاه سپاهان، فقط یک گام تا بازگشت به خانه اش فاصله دارد. اگر محرم برگردد، شرایط روحی سپاهانیها برای فصل آینده متحول خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر