jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۹۸۲۰ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

علی کریمی با سپیدرود هم به پایان خط رسید. انگار قرار نیست او در هیچ مجموعه‌ای بیش از چند ماه آرام بگیرد. هنوز روزهای پیش از جام جهانی 2006 را یادمان نرفته که او با برانکو سرشاخ شده بود. همان وضعیتی که این روزها متوجه کی‌روش شده.

دیگر همه میدانند نمودار همکاریهای علی کریمی، دارای دو منحنی کاملا متضاد هم است. شروعی با عشق و علاقه فراوان (آنقدر که گردنبندش را به کیروش هدیه داد و او را قهرمان خواند) و پایانی پر از تنفر (همان طور که بعد از جدایی از نفت تهران و تیم ملی دیدیم). کریمی این بار هم دوام نیاورد. او در سپیدرود کارنامه موفقی نداشت و از 39 امتیاز (13 بازی) تنها 15 امتیاز به دست آورد. یعنی چیزی در حد یک سوم امتیازها. سپیدرودیها شانس آوردند که نفت تهران و استقلال خوزستان برای سقوط مسابقه گذاشته بودند وگرنه سپیدرود با این روند امتیازگیری در لیگ برتر نمیماند. سپیدرود همه بازیهای خارج از خانه را با شکستهای سنگین تمام کرد و طبیعی است مدیران تیم برای بقا در فصل بعد، فکری به حال تیم کنند. کریمی باید بداند برای مربیگری در این فوتبال و برای کار کردن نیازمند سعه صدر و آرامش بیشتر است. او نیاز دارد به دنیای فوتبال نگاه محترمانهتری داشته باشد و تصمیمها را با تامل و تدبیر بیشتری اتخاذ کند.

سیدمهدی فاطمی

روزنامه نگار

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر