jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۳۷۱۷۵ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۱۰:۳۱

در گفتگو با جام جم آنلاین مطرح شد

آمریکا دشمنی خود را از مسیرهای دیگر جستجو می کند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:هر چند آمریکا با شکست تاریخی در طبس ،درس عبرت گرفت تا از نظر نظامی با جمهوری اسلامی ایران درگیر نشود اما اهداف استکباری خود را همچنان از مسیرهای نفوذی دیگر جستجو می کند.

آمریکا دشمنی خود را از مسیرهای دیگر جستجو می کند

به گزارش جام جم آنلاین اسدالله عباسی نماینده رودسر با بیان اینکه آمریکا برای ضربه زدن به کشور بودجه های کلانی را اختصاص داده افزود:درهمان ابتدای انقلاب کنگره امریکا مبلغ 20 میلیون دلار بودجه برای تهاجم به ایران از طریق مقوله های فرهنگی مصوب کرد و در همین زمان بود که زنگ تهاجم به کشور از مسیرهای دیگر، درمیان غفلت مسئولین به صدا در آمد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:مقام معظم رهبری بارها شبیخون و تهاجم فرهنگی را متذکر شده و اعلام کردند که دشمن در مقابل انقلاب و کشور بیکار نیست و از مسیر های مختلف راههای نفوذ خود را پیدا می کند.

وی تاکید کرد: متاسفانه علی رغم تمامی هشدارها،دشمن توانسته در برخی قسمت ها نفوذ کرده و آسیب هایی را به ما برساند کما اینکه در بحث فضای مجازی ،اعمال تحریم و توافق برجام ، توانست موفق به کند کردن فعالیت های علمی کشور شود و عاملی برای رسیدن ایران به نقطه صفر تحقیقات باشد تا قدرت چانه زنی کشور را بگیرد.

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه باید در مقابل ترفندهای دشمن هوشمندانه عمل کنیم گفت:باید بدانیم که هیچگاه صهیونیست ها و آمریکایی ها به دلیل اختلافات ریشه ای و ذاتی با انقلاب اسلامی ، قابل مذاکره نیستند و ما باید ضمن حرکت پدافندی ،سیاست آفندی را دنبال کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: دشمن از هر فرصتی برای تخریب و تحقیر استفاده می کند،‌لذا برای مقابله و پاسخگویی به این سیاست خصمانه باید منسجم و یک صدا باشیم و از همه ظرفیت کشور استفاده نماییم تا ضمن بستن نفوذ ،به آنان ضربه بزنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر