زن وسواسی و مرد معتاد پس از یک سال زندگی مشترک و همراه با جنگ و درگیری برای شکایت و جدایی از یکدیگر راه دادگاه را در پیش گرفتند.
کد خبر: ۱۱۳۶۰۰۹
زن وسواسی مرد حشیشی را به دادگاه کشاند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، مردی ۳۱ ساله با حضور در دادگاه خانواده یک شهید محلاتی در مقابل قاضی گفت: یک سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، دیگر نمی‌توانم در کنار همسرم به زندگی ادامه دهم، چراکه وی دائم به موضوع تمیزی ایراد گرفته و بسیار وسواس است.

این مرد با اشاره به اینکه همه اقوام و خانواده‌ها با همسرم صحبت کردند، اما او نمی‌تواند این عادت خود را ترک کند، افزود: با این کار من از زندگی با او فراری شده‌ام و با این شرایط ادامه زندگی مشترک برای من بسیار سخت است.

قاضی خطاب به مرد: دلیل قانع کننده‌ای برای طلاق یباورد و سعی کند این عادت را از سر همسرش بیاندازید!

در این لحظه زن ۲۵ ساله و همسر این مرد که در دادگاه حاضر بود، رشته سخن را به دست گرفت؛ من هم دیگر نمی‌توانم در کنار همسرم زندگی کنم، چراکه او نیز مواردی را رعایت نمی‌کند و من را عذاب می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه همسرم اعتیاد دارد و اگر قرار بر داشتن ایراد باشد، او خود دارای ایراد بزرگتری است، افزود: یک سال از زندگی مشترک ما می‌گذرد و خدا را شاکرم که مدت آن زیاد‌تر نشده است.

زن در ادامه با بیان اینکه همسرم حشیش می‌کشد، اما من با این موضوع کنار آمدم و نگذاشتم کسی متوجه شود، گفت: همسرم موضوع وسواسی بودن من را به همه اقوام گفته و این اقدامش بسیار آزاردهنده است.

- مرد : تمام دستگیره‌های خانه ما با پارچه و پلاستیک پوشیده شده است، بار‌ها همسرم گوشی همراه من را نیز شسته است، واقعا ادامه زندگی با او برایم سخت است.

- زن: من هم نمی‌خواهم در کنار او زندگی کنم.

- قاضی خطاب به مرد: آیا شما اعتیاد دارید.

- مرد : این موضوع صحت ندارد.

- زن : دروغ می‌گوید و اگر او هم بخواهد، من دیگر در کنارش نمی‌مانم!

بر اساس این گزارش، پس از اظهارنظر طرفین، قاضی خطاب به زن و مرد، هر دو را به مصالحه دعوت کرد و از مرد خواست که آزمایش اعتیاد دهد و جواب آن را به دادگاه ارائه کند.

در نهایت رسیدگی به پرونده به روزی دیگر موکول شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها