jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۳۶۰۰۹   ۳۰ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۶:۲۰

زن وسواسی و مرد معتاد پس از یک سال زندگی مشترک و همراه با جنگ و درگیری برای شکایت و جدایی از یکدیگر راه دادگاه را در پیش گرفتند.

زن وسواسی مرد حشیشی را به دادگاه کشاند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، مردی ۳۱ ساله با حضور در دادگاه خانواده یک شهید محلاتی در مقابل قاضی گفت: یک سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، دیگر نمی‌توانم در کنار همسرم به زندگی ادامه دهم، چراکه وی دائم به موضوع تمیزی ایراد گرفته و بسیار وسواس است.

این مرد با اشاره به اینکه همه اقوام و خانواده‌ها با همسرم صحبت کردند، اما او نمی‌تواند این عادت خود را ترک کند، افزود: با این کار من از زندگی با او فراری شده‌ام و با این شرایط ادامه زندگی مشترک برای من بسیار سخت است.

قاضی خطاب به مرد: دلیل قانع کننده‌ای برای طلاق یباورد و سعی کند این عادت را از سر همسرش بیاندازید!

در این لحظه زن ۲۵ ساله و همسر این مرد که در دادگاه حاضر بود، رشته سخن را به دست گرفت؛ من هم دیگر نمی‌توانم در کنار همسرم زندگی کنم، چراکه او نیز مواردی را رعایت نمی‌کند و من را عذاب می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه همسرم اعتیاد دارد و اگر قرار بر داشتن ایراد باشد، او خود دارای ایراد بزرگتری است، افزود: یک سال از زندگی مشترک ما می‌گذرد و خدا را شاکرم که مدت آن زیاد‌تر نشده است.

زن در ادامه با بیان اینکه همسرم حشیش می‌کشد، اما من با این موضوع کنار آمدم و نگذاشتم کسی متوجه شود، گفت: همسرم موضوع وسواسی بودن من را به همه اقوام گفته و این اقدامش بسیار آزاردهنده است.

- مرد : تمام دستگیره‌های خانه ما با پارچه و پلاستیک پوشیده شده است، بار‌ها همسرم گوشی همراه من را نیز شسته است، واقعا ادامه زندگی با او برایم سخت است.

- زن: من هم نمی‌خواهم در کنار او زندگی کنم.

- قاضی خطاب به مرد: آیا شما اعتیاد دارید.

- مرد : این موضوع صحت ندارد.

- زن : دروغ می‌گوید و اگر او هم بخواهد، من دیگر در کنارش نمی‌مانم!

بر اساس این گزارش، پس از اظهارنظر طرفین، قاضی خطاب به زن و مرد، هر دو را به مصالحه دعوت کرد و از مرد خواست که آزمایش اعتیاد دهد و جواب آن را به دادگاه ارائه کند.

در نهایت رسیدگی به پرونده به روزی دیگر موکول شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر